środa, 21 lutego, 2024
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5
Aktualności

Zebrania śródroczne z rodzicami.

HARMONOGRAM ZEBRANIA Z RODZICAMI
W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 5
W SIEDLCACH

 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 5

 

 

Klasa

Data

i godzina zebrania

 

Kierunek kształcenia

 

Wychowawca

 

Sala

 

1 BSA

15.02.2024

(czwartek)

godz.16.00

 

 

Monter zabudowy i robót wykończeniowych

w budownictwie/wielozawodowa

p. K. Mikus  

6

 

1 BSB

15.02.2024 (czwartek)

godz.16.00

 

 

Kucharz/

wielozawodowa

p. M. Prochenka  

4

 

2 BSA

15.02.2024 (czwartek)

godz.16.00

 

 

Monter zabudowy i robót wykończeniowych

w budownictwie/sprzedawca/wielozawodowa

p. J. Kozak- Swat  

5

 

3 BSA

15.02.2024 (czwartek)

godz.16.00

 

 

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie/ wielozawodowa

p. B. Dudziak  

2

 

3 BSB

15.02.2024 (czwartek)

godz.16.00

 

 

Kucharz/

wielozawodowa

p. A. Dołęga  

1

 

TECHNIKUM NR 5

 

Klasa

Data

i godzina zebrania

 

Kierunek kształcenia

 

Wychowawca

 

Sala

 

1TA

15.02.2024 (czwartek)

godz.17.00

 

 

Technik budownictwa

p. A. Możdżonek  

13

 

1 TB

15.02.2024 (czwartek)

godz.17.00

 

 

Technik usług fryzjerskich/technik przemysłu mody

p. A. Durka  

7

1 TC 15.02.2024 (czwartek)

godz.17.00

 

Technik programista p. K. Adamiak 14
 

1 TD

15.02.2024 (czwartek)

godz.17.00

 

 

Technik fotografii i multimediów

p. K. Dmowski  

12

1 TE 15.02.2024 (czwartek)

godz.17.00

 

Technik usług fryzjerskich/technik stylista p. B. Jońska 9
 

1 TF

15.02.2024 (czwartek)

godz.17.00

 

 

Technik chłodnictwa i klimatyzacji/

Technik fotografii i multimediów

p. K. Koziestańska  

11

 

 

2 TA

15.02.2024 (czwartek)

godz.17.00

 

 

Technik budownictwa

 

p. E. Danielak

 

8

2 TB 15.02.2024 (czwartek)

godz.17.00

 

Technik usług fryzjerskich/technik przemysłu mody p. M. Michalska

– zastępstwo

19
 

2 TC

15.02.2024 (czwartek)

godz.17.00

 

 

Technik programista

 

p. J. Kurcoń

 

5

 

2 TD

15.02.2024 (czwartek)

godz.17.00

 

 

Technik fotografii i multimediów

 

p. M. Ponikowska

 

4

 

2 TE

15.02.2024 (czwartek)

godz.17.00

 

 

Technik usług fryzjerskich/technik stylista

 

p. E. Tobiasz

 

6

 

2 TF

15.02.2024 (czwartek)

godz.17.00

 

 

Technik chłodnictwa i klimatyzacji

 

p. W. Bednarski

 

15

 

3 TA

15.02.2024 (czwartek)

godz.17.00

 

 

Technik budownictwa/ Technik chłodnictwa i klimatyzacji

 

p. M. Stosio

 

2

3 TB 15.02.2024 (czwartek)

godz.17.00

 

Technik usług fryzjerskich/technik przemysłu mody p. A. Chojecka 16
 

3 TC

15.02.2024 (czwartek)

godz.17.00

 

 

Technik programista

 

p. M. Celiński

 

1

 

3 TD

15.02.2024 (czwartek)

godz.17.00

 

 

Technik fotografii i multimediów

 

p. S. Tarkowska

 

3

 

4 TA

15.02.2024 (czwartek)

godz.17.00

 

 

Technik budownictwa

 

p. B. Dmowska

 

10

 

4 TC

15.02.2024 (czwartek)

godz.17.00

 

 

Technik programista

 

p. A. Wojciechowska

 

17

 

5 TB

15.02.2024 (czwartek)

godz.16.00

 

 

Technik budownictwa

 

p. A. Skorupska

 

7

 

Zebrania z rodzicami pozostałych klas, ze względu na nieobecność wychowawców odbędą się w terminie późniejszym zgodnie z poniższym harmonogramem:

TECHNIKUM NR 5
Klasa Data i godzina zebrania Kierunek kształcenia Wychowawca Sala
4 TB 22.02.2024 (czwartek)

godz.16.00

Technik usług fryzjerskich/technik przemysłu mody p. K. Puzio-Major 4
2 BSB 22.02.2024 (czwartek)

godz.16.00

Kucharz/wielozawodowa p. E. Polkowska – Wilk 3