piątek, 20 września, 2024
AktualnościSzkołauczniowieWażne stronyzawodowy

Nowa umowa patronacka z firmą K1 Projekt – Współpraca na rzecz rozwoju uczniów

Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła podpisała umowę patronacką z renomowaną firmą K1 Projekt z Siedlec. Ta współpraca będzie obejmować wsparcie dla uczniów na kierunkach: Technik ProgramistaTechnik Budownictwa z innowacją Projektowanie Architektoniczne oraz Technik Fotografii i Multimediów.

W ramach porozumienia firma K1 Projekt, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach w branży architektonicznej i multimedialnej, zobowiązała się do wspierania naszych uczniów poprzez:

• organizację warsztatów i szkoleń,
  • przekazywanie praktycznej wiedzy i doświadczenia,
  • wsparcie merytoryczne w realizacji projektów edukacyjnych,
  • dostęp do nowoczesnych technologii i oprogramowania.

Dzięki tej współpracy nasi uczniowie zyskają niepowtarzalną okazję do nauki od ekspertów z branży, co pomoże im zdobyć umiejętności cenione na rynku pracy. Zyskają oni także możliwość pracy nad realnymi projektami oraz lepsze przygotowanie do wyzwań zawodowych w takich dziedzinach jak informatyka, projektowanie wnętrz, budownictwo i multimedia.

Serdecznie dziękujemy firmie K1 Projekt za zaufanie i zaangażowanie w rozwój edukacji młodzieży. Wierzymy, że ta współpraca przyniesie wiele korzyści obu stronom i będzie owocować sukcesami naszych uczniów w przyszłości.