piątek, 20 września, 2024
Pedagog i psycholog

Akademia Uważnego Rodzica

Sprawdźcie Państwo, co przygotowało dla Rodziców Forum Przeciw Depresji.

W ramach projektu odbędą się 4 spotkania on-line, podczas których poruszane będą następujące zagadnienia:

– 16 października 2024 r., godz. 18:30-20:30 – Nastolatek – już nie dziecko, jeszcze nie dorosły
– 23 października 2024 r., godz. 18:30-20:30 – Kryzys emocjonalny – jak rozpoznać, jak reagować i jak się nim nie zarazić
– 30 października 2024 r., godz. 18:30-20:30 – Rozmowy, które wspierają
– 6 listopada 2024 r., godz. 18:30-20:30 – Gdzie i kiedy szukać pomocy?

Szczegóły dotyczące rejestracji i samej organizacji szkoleń znajdziecie Państwo w opisie wydarzenia: https://liblink.pl/wU8nn9Zsib REJESTRACJA JEST OBOWIĄZKOWA.

Spotkania realizowane będą za pośrednictwem platformy ClickMeeting Polskie Towarzystwo Suicydologiczne.

Zaplanowane szkolenia są bezpłatne dla uczestników, a jedyny ich cel to przekazanie wiedzy i praktycznych narzędzi do kontaktu z nastolatkiem.

Aby móc skorzystać ze szkolenia, należy zadeklarować udział we wszystkich spotkaniach danego cyklu. Tylko w ten sposób można osiągnąć oczekiwany efekt edukacyjny, który da realne wzmocnienie rodzicowi/opiekunowi nastolatka.

Zachęcamy do udziału w szkoleniu.