Terminarz dostępności nauczycieli i grafik pracy specjalistów
GRAFIK PRACY SPECJALISTÓW
W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 5 IM. GEN. W. SIKORSKIEGO W SIEDLCACH
ROK SZKOLNY 2023/2024
L.p. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
Dyżur |
Czas pracy |
|
1 |
Iwona Komosa |
Pedagog specjalny |
poniedziałek |
10.00-12.00 |
8 [h] |
wtorek |
14.00-16.00 |
||||
środa |
13.00 – 15.00 |
||||
czwartek |
14.00 – 16.00 |
||||
2 |
Katarzyna Puzio – Major |
Kierownik Szkolenia Praktycznego (dostępność dla uczniów) |
poniedziałek |
9.40 – 16.00 |
40 [h] |
wtorek |
9.00 – 10.30, 13.30 – 16.00 |
||||
środa |
8.00 – 16.00 |
||||
czwartek |
8.00 – 16.00 |
||||
piątek |
9.00 – 9.30, 11.30 – 16.00 |
||||
3 |
Agnieszka Dołęga |
Inspektor Ochrony Danych Osobowych |
wtorek |
10.30-11.30 |
4 [h] |
środa |
12.20-13.20 |
||||
piątek |
8.00-9.30, 11.30-12.00 |
||||
4 |
Justyna Kozak – Swat |
Pedagog |
poniedziałek |
8.30 – 13.00 |
22 [h] 7,95 [h] |
wtorek |
8.30 – 13.00 |
||||
środa |
8.30 – 12.30 |
||||
czwartek |
10.30 – 15.00 |
||||
piątek |
8.30 – 13.00 |
||||
Pedagog specjalny |
poniedziałek |
13.00 – 15.00 |
|||
wtorek |
13.00 – 15.00 |
||||
środa |
12.30 – 14.30 |
||||
czwartek |
8.30 – 9.30 |
||||
piątek |
13.00 – 14.00 |
||||
5 |
Maria Wyrzykowska |
Psycholog |
wtorek |
8.30-13.40 |
12,65 [h] |
13.20-16.00 |
|||||
czwartek |
9.40-11.45 |
||||
piątek |
12.15-14.07 15.05-16.00 |
||||
6 |
Krzysztof Mikus |
Specjalista ds. BHP |
wtorek |
9.35-11.35 |
5 [h] |
środa czwartek piątek |
10.55-12.25 |
||||
9.40-10.25 |
|||||
9.40-10.25 |
|||||
7 |
Maciej Celiński |
Pracownia multimedialna |
Poniedziałek |
9:35 – 10:30 |
6 [h] |
11:20 – 12:20 |
|||||
14:10 – 14:55 |
|||||
Wtorek |
10.35-11.25 |
||||
Środa |
9:40– 10:30 |
||||
Czwartek |
12:20 – 13:20 |
||||
Piątek |
13:20 – 14:10 |
||||
8 |
Piotr Nurzyński |
Pracownia multimedialna |
poniedziałek |
8:20-8:50; 11:35-13:15; 15:00-15:25 |
4 [h] |
środa |
12:30-13:15; 16:35-17:15 |
||||
9 |
Paweł Soczewka |
Pracownia multimedialna |
środa |
15:50-17:50 |
3 [h] |
piątek |
15:50-16:50 |
Dyrektor ZSP Nr 5 w Siedlcach
Agnieszka Zalewska-Wróbel
Terminarz dostępności nauczyciela w szkole w wymiarze 1 godziny tygodniowo, a w przypadku nauczyciela zatrudnionego w wymiarze niższym niż 1/2 obowiązkowego wymiaru zajęć – w wymiarze 1 godziny w ciągu 2 tygodni, w trakcie której, odpowiednio do potrzeb, prowadzi konsultacje dla uczniów, wychowanków lub ich rodziców w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Siedlcach zgodnie z art. 42 ust. 2f ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2021 r. poz. 1762 oraz z 2022 r. poz. 935, 1116, 1700 i 1730)
Lp. |
Nazwisko i imię nauczyciela |
Podpis |
1. |
Zalewska-Wróbel Agnieszka |
Poniedziałek 16.00-16.30 |
2. |
Komosa Iwona |
Wtorek 14.30-15.30 |
3. |
Chojecka Aleksandra |
Piątek 8.00-9.00 |
4. |
Puzio-Major Katarzyna |
Czwartek 10.00-11.00 |
5. |
Adamczyk Justyna |
Wtorek 10.35-11.05, Środa 11.35-12.05 |
6. |
Adamiak Kamila |
Środa 12:20-13:20 |
7. |
Babicz Marcin |
Wtorek 9:35-10:35 |
8. |
Ks. Bąk Łukasz |
Poniedziałek 8.40 – 9.40 |
9. |
Bednarski Wojciech |
Wtorek 13:15-13:45, Środa 12:20-12:50 |
10. |
Butkiewicz Emilia |
Środa 11.35-12.35 |
11. |
Cabaj Małgorzata |
Środa 12:30 – 13:15 |
12. |
Celiński Maciej Andrzej |
Czwartek 15:45 – 16:45 |
13. |
Danielak Edyta |
Poniedziałek 9:35-10:35 |
14. |
Dmowska Beata |
Poniedziałek 11:20- 12:20 |
15. |
Dmowski Kamil |
Poniedziałek 12:30-13:30 |
16. |
Dołęga Agnieszka |
Poniedziałek 10.25-11.25 |
17. |
Dudziak Beata |
Poniedziałek 12.30 – 13.30 |
18. |
Durka Agnieszka |
Poniedziałek 11.20-12.20 |
19. |
Gurba Agnieszka |
Czwartek 13.35 -14.05 |
20. |
Harasim-Polak Anna |
|
21. |
Izdebski Karol |
Czwartek 13.15 – 13.45 |
22. |
Jońska Beata |
Wtorek 13.20-14.05 |
23. |
Kołodziejak Bernarda |
Poniedziałek 12.30-13.15 |
24. |
Korycińska Ewelina |
Poniedziałek 11.35-12.20 |
25. |
Kościuszko Teresa |
Piątek 12:20-13:20 |
26. |
Kozak Renata |
Środa 12:30-13:15 |
27. |
Kozak-Swat Justyna |
Środa 14.30-15.00, piątek 14.00-14.30 |
28. |
Koziestańska Karolina |
Poniedziałek 11.20 -12.20 |
29. |
Krasuski Krzysztof |
Poniedziałek 10;35-11;20 |
30. |
Kubicki Przemysław |
Środa 9.40-10.25 |
31. |
Kudło Martyna |
Urlop |
32. |
Kurcoń Justyna |
Środa 11.35-12.20 |
33. |
Laprus Monika |
Poniedziałek 11.35-12.20 |
34. |
Ks. Krzysztof Banasiuk |
Środa 13.15 13.45 |
35. |
Michalska Mariola |
Piątek 11:20-12:20 |
36. |
Mikus Krzysztof |
Wtorek 11.35-12.05, Środa 10.25-10.55 |
37. |
Możdżonek Agnieszka |
Poniedziałek 11:40 – 12:40 |
38. |
Myka Wojciech |
Poniedziałek 13.20-14.05 |
39. |
Nurzyński Piotr |
Poniedziałek 15.25-15.55 |
40. |
Polkowska-Wilk Edyta |
Wtorek 11:35-12:35 |
41. |
Ponikowska Małgorzata |
Wtorek 13.20 – 13.50, środa 10.35 – 11.05 |
42. |
Potapczuk Adrian |
Czwartek 8.45-9.35 |
43. |
Prochenka Monika |
Piątek 10.35-11.20 |
44. |
Rosastolato Gabriel |
Poniedziałek 9.40 – 10.40 |
45. |
Rytel-Baniak Ilona |
Wtorek 7.45-8.45 |
46. |
Sadowska Daria |
Piątek 9.40-10.40 |
47. |
Sawczuk Marta |
Poniedziałek 9:40 – 10:40 |
48. |
Sikorska Emilia |
Środa 9:40-10:40 |
49. |
Skierczyńska Elżbieta |
Środa 9.45-10.30 co 2 tygodnie |
50. |
Skierman Damian |
Wtorek 12.30-13.15 |
51. |
Skorupska Anna |
Czwartek 9.35 – 10.35 |
52. |
Słowek Monika |
Piątek 14.00- 15.00 |
53. |
Soczewka Paweł |
Pierwsza i druga środa każdego miesiąca godz. 16:00-17:00 |
54. |
Spruch Anna |
Środa 10:30-11:00 |
55. |
Stokowska Urszula |
Środa 11.35-12.20 |
56. |
Stosio Małgorzata |
Wtorek 13:20-14:05, czwartek 15:50-16:05 |
57. |
Tarkowska Sylwia |
Środa 12.30-13.15 |
58. |
Tobiasz Ewa |
Wtorek 8.50 – 9.20, Środa 11.35-12.05 |
59. |
Wiśniewska Ewa |
Wtorek 11:20-12:20 |
60. |
Wojciechowska Anna |
Poniedziałek 10:40-11:30 |
61. |
Wojnowski Mirosław |
Piątek 13.15- 13.45 |
62. |
Wojtowicz Andrzej |
Czwartek 8,50-9,35 |
63. |
Wójcicka Olga |
Poniedziałek 14:30-15:00 |
64. |
Wyrzykowska Maria |
Środa 8.00-8.30 |
65. |
Żero Jacek |
Wtorek: 12.20 – 13.20 |
Dostępność nauczycieli 2023-2024