piątek, 19 kwietnia, 2024

I Międzyszkolny Konkurs Projektowania Ubioru – zmiana terminu składania prac

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach ogłasza I Międzyszkolny Konkurs Projektowania Ubioru pod hasłem: „Stylizacja odzwierciedleniem projektu plastycznego” pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Siedlce oraz Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Przemysłu Mody i Innowacyjnych Tekstyliów.

Patronat medialny: Tygodnik Siedlecki

Konkurs ma charakter międzyszkolny i adresowany jest do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych.

Celem konkursu jest rozwijanie twórczej i aktywnej postawy młodych ludzi zainteresowanych branżą modową.

Uczestnicy konkursu przygotowują projekt ubioru (praca plastyczna, format A3, technika dowolna), a na jego podstawie wykonują stylizację przy użyciu dostępnych ubrań i ją fotografują. Nie ma konieczności uszycia zaprojektowanej stylizacji.

Termin składania prac – do 14.05.2021 r.

Serdecznie ZAPRASZAMY do wzięcia udziału w konkursie!!!

Projekty zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Siedlcach oraz na stronie naszej szkoły.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy (miejsca I – III) cenne nagrody. ZACHĘCAMY!!!

Regulamin oraz zasady uczestnictwa znajdują się w załącznikach.