Absolwenci “branżówki” 2021 z ZSP NR 5 rozpoczną pracę w MOSTOSTALU

W ramach szeroko zakrojonej współpracy pomiędzy ZSP 5 a firmą Mostostal Siedlce, uczniowie III klasy branżowej szkoły I stopnia w zawodzie “monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie”, wybrali się do swojego przyszłego pracodawcy.

Wizyta, miała na celu przybliżenie młodym pracownikom zakresu ich obowiązków. Przyszli absolwenci “branżówki” podpisali wstępną umowę o pracę z Firmą, dlatego też proces poznawania linii produkcyjnych konstrukcji stalowych oraz specjalistycznego sprzętu rozpoczął się już teraz.

Aby dodać otuchy młodzieży, wychowawczyni p. Agnieszka Dołęga oraz dyrektor szkoły p. Agnieszka Zalewska-Wróbel towarzyszyły swoim wychowankom w stawianiu pierwszych kroków w dorosłość. Jesteśmy przekonani, że pierwsza praca w zawodzie monter konstrukcji budowlanych w tak dobrze prosperującej nowoczesnej firmie jak Mostostal Siedlce przyniesie chłopcom wiele satysfakcji i pomoże nabrać doświadczenia.