Uczniowie klasy II Technikum przemysłu mody na WOW Fashion Select!

Dnia 05.09.2021 r. uczniowie klasy drugiej na kierunku Technik Przemysłu Mody razem z opiekunami p. Aleksandrą Chojecką i p. Agnieszką Gurba wzięli udział w Targach Modowych WOW FASHION SELECT 2021, które odbyły się w Warszawie na PGE Narodowym.

W trakcie wydarzenia mieli okazję obejrzeć między innymi pokazy mody, które były zwieńczeniem pracy młodych projektantów. Uczniowie przyjrzeli się strukturze i organizacji widowiska, a dodatkowo w ramach spotkania wysłuchali kilku konferencji, w trakcie których goście specjalni poruszali ważne tematy związane z branżą mody, a także dyskutowali o sposobach i trudnościach w osiąganiu sukcesu.

“W trakcie pobytu na targach nie zabrakło strefy wystawienniczej, którą kilkakrotnie w wolnych chwilach, z chęcią i zainteresowaniem wszyscy oglądaliśmy. Cieszymy się z szansy wyjazdu, zdobycia nowych doświadczeń i mile spędzonego czasu”. – mówi pani Aleksandra Chojecka.

Targi Modowe to nie lada przeżycie dla naszych młodych projektantów i ich nauczycieli. Wszelakie inspiracje przeleją zapewne na swoje przyszłe projekty! Czekamy z niecierpliwością 😉