sobota, 20 kwietnia, 2024
Kształcenie zawodowe

Wręczenie stypendiów motywujących podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022.

01 września 2021r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022. Pani dyrektor, Agnieszka Zalewska – Wróbel powitała uczniów klas pierwszych oraz przedstawiła nowo zatrudnionych nauczycieli. Tego dnia miało również miejsce jeszcze jedno przyjemne zdarzenie – wręczenie wyróżnionej młodzieży pamiątkowych dyplomów czyli stypendiów motywujących. Uczniowie otrzymują je za wyniki w nauce w przypadku technika budownictwa dwa razy do roku po 500 zł, a w przypadku technika programisty, jednorazowo 1000 zł na koniec roku szkolnego dla najlepszego programisty. Za drugi semestr ubiegłego roku szkolnego dla zawodu technik budownictwa nagrody otrzymali: Piotr Bielak, Kacper Końca, Konrad Maćkowiak, Magdalena Mroczek, Piotr Szkodziński, Jakub Wielgosz, Daniel Sadowski, Julia Szuper, Gabriel Łukasik z klasy obecnej II TA oraz Mateusz Kostrzewski z klasy II TC dla najlepszego programisty.

Gratulacje stypendystom złożyła również Przewodnicząca Rady Rodziców – pani Agnieszka Sadowska, życząc kolejnego, równie udanego i owocnego roku szkolnego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom dobrego i spokojnego roku szkolnego;-)

Powodzenia!