piątek, 10 maja, 2024
AktualnościSzkoła

W zdrowym ciele zdrowy duch czyli XI RAJD ROWEROWY

15 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XI RAJDZIE ROWEROWYM.🚴‍♀️☀
Wspólnie z nami, ponad 16-kilometrową trasę z Siedlec przez Chodów do miejscowości Bale, pokonało ponad stu rowerzystów!
Po dotarciu do Leśniczówki Koła Łowieckiego PODLASIE w Balach, na wszystkich uczestników czekał przygotowany posiłek oraz niespodzianka w formie wykładu przedstawiciela Koła Łowieckiego PODLASIE, który wygłosił prelekcję na temat: Zwyczaje i zachowania zwierząt występujących w lasach polskich.
W rajdzie uczestniczyli uczniowie siedleckich szkół podstawowych (VII i VIII) i szkół średnich z terenu miasta Siedlce oraz zaproszeni goście.
Uczniowie biorący udział wykazali się bardzo dobrą kondycją, uważnością,  wiedzą i umiejętnością bezpiecznego poruszania się po drogach.
Z naszej szkoły udział wzięli:
1. Anna Pasztor
2. Lena Wysokińska
3. Julia Mroczek
4. Paulina Kobylińska
5. Weronika Grabowska
6. Aleksandra Grodzka
7. Mikołaj Jerzykowski
8. Filip Kępkowicz
9. Marcel Marciszewski
10. Jakub Orłowski
11. Vadym Pavlyk
12. Jakub Piątkiewicz
13. Maksymilian Warsztocki
14. Jakub Wasiluk
15. Adrian Wilkowicz
Opiekunowie: Aleksandra Chojecka, Adrian Potapczuk, Wojciech Bednarski
Jak co roku gospodarze wydarzenia zapewnili profesjonalną organizację i opiekę.
Bardzo dziękujemy za szansę aktywnie spędzonego czasu, przestrzeń do rozmów oraz dobrą zabawę!🚵‍♀️