środa, 1 maja, 2024
Kształcenie zawodoweSzkołauczniowieWażne stronyzawodowy

I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży

Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2023/2024 ruszyła kolejna edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży organizowana przez Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej!

W dniu 19 października 2023 r. o godzinie 9.00 do szkolnego I etapu olimpiady przystąpiło 14 uczennic naszej szkoły kształcących się w zawodzie Technik Przemysłu Mody oraz Technik Stylista.

Niezmiernie miło nam poinformować, że do II etapu – zawodów okręgowych zakwalifikowały się:

1. Anastasiia Adamovych – kl. 3 TB

2. Patrycja Cała – kl. 4 TB

3. Marta Magdziak – kl. 4 TB

4. Sofiia Metvieieva – kl. 3 TB

5. Julia Celińska– kl. 4 TB

6. Magdalena Kresowska – kl.2 TE

Serdecznie gratulujemy!

Wszystkich zainteresowanych wynikami kolejnych etapów zapraszamy do śledzenia informacji na stronie szkoły www.zsp5.edu.pl oraz na naszym Facebooku i Instagramie.