niedziela, 28 kwietnia, 2024
AktualnościSzkołauczniowieWażne stronyzawodowy

I miejsce Wiktorii Kusak w Ogólnopolskim Konkursie Fryzjerskim – GRATULACJE🤩✂

Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski w Parczewie zakończył się spektakularnym zwycięstwem uczennicy Wiktorii Kusak w jego szóstej edycji. Jej niezwykłe umiejętności fryzjerskie oraz kreatywność zostały docenione przez jury, co przyniosło jej zasłużone miejsce na najwyższym podium.

Jej wyjątkowe podejście do sztuki fryzjerskiej, precyzja w detalach oraz pasja do zawodu zostały nagrodzone aplauzem publiczności oraz uznaniem ekspertów w branży.

Zwycięstwo Wiktorii Kusak to nie tylko sukces osobisty, ale również powód do dumy dla jej szkoły oraz całej społeczności fryzjerskiej. Jej talent i determinacja są inspiracją dla innych młodych adeptów tej sztuki, pokazując, że marzenia można osiągnąć dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu.