Wakacje czas zacz膮膰馃尀馃尀馃尀鉀扁洷

Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie, Drodzy Nauczyciele i Pracodawcy oraz Pracownicy Szko艂y.

Za nami kolejny rok szkolny. By艂 to rok trudny, w kt贸rym nie raz trzeba by艂o stawi膰 czo艂a r贸偶nym trudno艣ciom i wyzwaniom.

Drodzy Uczniowie!

Za Wami okres wyt臋偶onej pracy. Czas wielu do艣wiadcze艅 i prze偶y膰. Gratuluj臋 Wam wszystkim!!! A szczeg贸lnie tym spo艣r贸d Was, kt贸rzy swoj膮 pracowito艣ci膮 i systematyczno艣ci膮 osi膮gn臋li sukcesy w nauce. Dzi臋kuj臋 Wam za trud i wysi艂ek, zaanga偶owanie w zdobywaniu nowych umiej臋tno艣ci, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolno艣ci i talent贸w. Przed Wami wakacje, czas zas艂u偶onego wypoczynku. Pami臋tajcie jednak, 偶e ten czas radosnej swobody i zabawy nie zwalnia Was z obowi膮zku dba艂o艣ci o swoje i innych bezpiecze艅stwo. Prosz臋, b膮d藕cie rozwa偶ni i ostro偶ni!

Dzisiaj w spos贸b szczeg贸lny zwracam si臋 do absolwent贸w naszej szko艂y, kt贸rzy wchodz膮 w nieznany etap doros艂ego i zawodowego 偶ycia. Jestem pewna, 偶e jeste艣cie do tego dobrze przygotowani. Czas nauki w naszej szkole pozwoli艂 Wam zdoby膰 wiedz臋, do艣wiadczenie i my艣l臋, 偶e鈥 odwag臋 na dalsz膮 drog臋.

Drodzy Absolwenci!

Ka偶dy z Was jest niepowtarzalnym, warto艣ciowym m艂odym cz艂owiekiem o nieograniczonych mo偶liwo艣ciach!

Niechaj to przes艂anie towarzyszy Wam ka偶dego dnia, daje si艂臋 i pozwala uwierzy膰 w siebie.

呕ycz臋 Wam wszystkim sukces贸w w 偶yciu osobistym i zawodowym. My艣l臋, 偶e b臋dziemy mogli by膰 z Was dumni. Id藕cie wi臋c 艣mia艂o w 偶ycie z u艣miechem i wysoko uniesionym czo艂em. Powodzenia!

Szanowni Rodzice!

Dzi臋kuj臋 bardzo za wsp贸艂prac臋 w tym trudnym popandemicznym roku. Dzi臋kuj臋 za wszelkie dzia艂ania wspieraj膮ce nasz膮 szko艂臋. W szczeg贸lno艣ci dzi臋kuj臋 przewodnicz膮cej Rady Rodzic贸w Pani Agnieszce Sadowskiej, na kt贸rej pomoc mog艂am liczy膰 w ka偶dym czasie i ka偶dej porze.

Dzi臋kuj臋 Gronu Pedagogicznemu i Pracodawcom oraz Pracownikom Szko艂y za w艂o偶ony trud, za 偶yczliwo艣膰 i trosk臋 o kszta艂towanie w艂a艣ciwych postaw naszej m艂odzie偶y. Nie by艂 to dla nas 艂atwy rok. Tym bardziej dzi臋kuj臋 wi臋c Wam, za podejmowany w codziennej pracy wysi艂ek. Dzi臋kuj臋 za to, 偶e dbacie zar贸wno o edukacj臋 naszych wychowank贸w, jak te偶 o ich bezpiecze艅stwo. Dzi臋kuj臋 za wszelkie podejmowane inicjatywy, tak偶e te mniej zauwa偶alne ale sk艂adaj膮ce si臋 na budowanie pozytywnego wizerunku szko艂y.

W szczeg贸lno艣ci dzi臋kuj臋 Pani Dyrektor Iwonie Komosie oraz Pani Kierownik Katarzynie Puzio-Major.

呕ycz臋 Wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku.

Odpoczywajcie bezpiecznie. Nabierajcie si艂 do dalszej nauki i pracy.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!馃対鈽鈽鈽鈽

Dyrektor Zespo艂u Szk贸艂 Ponadgimnazjalnych

Nr 5 w Siedlcach

Agnieszka Zalewska-Wr贸bel