środa, 29 maja, 2024
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5
AktualnościSzkołauczniowieWażne stronyzawodowy

Lekcja fotografii w warszawskiej galerii.

Lekcja w warszawskiej galerii i na Starym Mieście? Czemu nie 🙂Uczniowie drugiej klasy Technik fotografii i multimediów obejrzeli w ramach lekcji przekrojową wystawę zdjęć wybitnego fotografa Chrisa Niedenthala, podsumowującą 50 lat jego działalności jako fotoreportera. Na wystawie w warszawskim Domu Spotkań z Historią można zobaczyć ponad 200 zdjęć wybranych z liczącego setki tysięcy zdjęć archiwum fotografa.

Uczniowie również odwiedzili znaną już sobie Starą Galerię ZPAFu, w której prezentowana jest wystawa fotografii “Przesilenie”.

Stare Miasto przywitało nas całkiem przyjemną aurą, więc zadanie fotograficzne z tematyki street photo zostało zrealizowane 🙂

Lekcje z fotografii nie muszą być nudne😉

dav
dav
sdr