艣roda, 21 lutego, 2024
Zesp贸艂 Szk贸艂 Ponadpodstawowych Nr 5
Aktualno艣ciSzko艂auczniowieWa偶ne strony

10.03. 2023 – I FASHION SHOW w ZSP 5馃ぉ馃ぉ馃ぉ

Nauczyciele oraz uczniowie przygotowuj膮cy ca艂e wydarzenie serdecznie zapraszaj膮 grono pedagogiczne, pracownik贸w szko艂y, uczni贸w oraz ich rodzic贸w do obejrzenia ca艂ego przedsi臋wzi臋cia na 偶ywo, w sali gimnastycznej.

Pami臋tajmy, 偶e podczas tygodni mody, kt贸re odbywaj膮 si臋 mi臋dzy innymi w Pary偶u, Mediolanie, Nowym Jorku i Londynie, mamy mo偶liwo艣膰 ogl膮dania nie tylko pokaz贸w projektant贸w 艣wiatowej s艂awy, ale r贸wnie偶 mo偶emy podziwia膰 ekscentryczne i nietuzinkowe ubrania i stylizacje ludzi, kt贸rzy na te pokazy przychodz膮. Zach臋camy wi臋c wszystkich, kt贸rzy przyb臋d膮 na nasz膮 gal臋, do w艂膮czenia si臋 w atmosfer臋 pokazu i przyj艣cia tego dnia w stroju stworzonym wg w艂asnego pomys艂u oraz 艣mia艂ego zaprezentowania si臋 w nim w naszej szkole!

Cho膰 na chwil臋 poczujmy si臋 jak na 鈥瀎ashion week鈥 w Pary偶u!