czwartek, 2 maja, 2024
AktualnościSzkołauczniowieWażne stronyzawodowy

Dzień Otwarty 25.04.2024 r.

Z wielką radością pragniemy zaprosić Was na nasz Dzień Otwarty, który odbędzie się w dniu 25 kwietnia br. Serdecznie zapraszamy zarówno ósmoklasistów, którzy rozważają swoją dalszą edukację, jak i wszystkie osoby zainteresowane naszą szkołą.

Podczas naszego Dnia Otwartego będziecie mieli okazję poznać naszą szkołę od środka, dowiedzieć się więcej o naszej ofercie edukacyjnej oraz zapoznać się z naszym zespołem nauczycieli i uczniami.

Na program tego wyjątkowego dnia składają się liczne atrakcje, w tym:

• Warsztaty z różnych dziedzin nauki prowadzone przez naszych doświadczonych nauczycieli.
  • Pokazy przedstawiające nasze osiągnięcia naukowe i artystyczne.
  • Możliwość rozmowy z nauczycielami i uczniami, którzy chętnie odpowiedzą na Wasze pytania.

Dzień Otwarty rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do godziny 14:00. Będzie to doskonała okazja, aby poznać naszą szkołę oraz doświadczyć atmosfery, która ją wyróżnia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Do zobaczenia!