Portal edukacyjny Dyktanda.pl zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań!

Tym razem zmagania uczestników będą polegały na omawianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego. Ale uwaga! Serwis Dyktanda.pl oczekuje, że wypracowania pisane będą po polsku, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób uczących się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać po angielsku. Wśród tematów wypracowań znajdują się proste i trudne słowa, popularne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z przygotowanej, długiej listy), ale również nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką pozycję w rankingu (do określonego pułapu kwotowego). Organizator nagrodzi aż pięćdziesięciu najlepszych uczestników! Ponadto przewidziane zostały nagrody gwarantowane za zebranie danej liczby punktów.

Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 5 grudnia 2021 r.

Udział może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy umożliwiają udział osobom o różnym poziomie znajomości angielskiego. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: Angielski Mistrz Wypracowań | Ortografia i Dyktando Online | Dyktanda.pl

Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!